Strona główna POWIATY „Zwierciadło Mojej Duszy”

„Zwierciadło Mojej Duszy”

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na wystawę rysunku Daniela Parchety pt.: „Zwierciadło mojej duszy”

Wernisaż odbędzie się 10 stycznia 2020 r. w Iluzjon Art Cafe o godzinie 17:00

20 letni Daniel Parcheta pochodzi z Wilczyc, miejscowości położonej nieopodal Sandomierza. Jest artystą samoukiem, zdolności plastyczne wykazywał od wczesnych lat dzieciństwa. Jego twórczość opiera się głównie na rysunku, wyróżnia się, jakością, formatem oraz przesłaniami zawartymi w obrazach. Pierwszą debiutancką wystawę prezentował podczas Święta Plonów w Wilczycach. Jego profil na Instagramie, obserwuje już 15 tysięcy użytkowników. Zakończył naukę w technikum informatycznym w Sandomierzu. Interesuje się wiadomościami ze świata. Inspiracje czerpie z życia codziennego i Biblii. Wolny czas spędza w swoim warsztacie w pomieszczeniach dawnego SKR (Spółki Kółek Rolniczych). W tej skromnej przestrzeni pracuje nad swoimi projektami i realizuje zamówienia. Daniel jest samoukiem, nigdy nie pobierał lekcji rysunku, sam rozwija swój talent. Dokłada wszelkich starań by jego prace były estetyczne i mocne w przekazie.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu i na wystawę młodego, niezwykle uzdolnionego plastycznie człowieka, którego obrazy skłaniają do refleksji i wywołują wiele emocji.

Zapraszamy.

Wstęp wolny!

O szczegółach wydarzeń organizowanych przez SCK przeczytacie Państwo w zapowiedziach na stronie internetowej Sandomierskiego Centrum Kultury, plakatach oraz na facebook’u: www.fb.com/sandomierskiecentrumkultury/

www.sandomierz.pl