Strona główna POWIATY „Zimna woda na start!”- Symboliczny Bieg z okazji otwarcia Parku Zimnej Wody....

„Zimna woda na start!”- Symboliczny Bieg z okazji otwarcia Parku Zimnej Wody. Zapisy

Już w najbliższy piątek, 15 lipca 2022 roku pobiegniemy, żeby wspólnie otworzyć Park Zimnej Wody. Zapraszamy do udziału w Biegu „zimna woda na start!”. Wszyscy uczestnicy Biegu otrzymają pamiątkowe medale.

Symboliczny Bieg z okazji otwarcia Parku Zimnej Wody na dystansie 4,0 km rozpocznie się o godzinie 15.50 przy wejściu nieopodal stacji ORLEN.

Na bieg będzie można zapisywać się do 14 lipca do godziny 14.00 tylko w Urzędzie Miasta Stalowej Woli bezpośrednio u Pana Roberta Rutyny w pokoju nr 117, ul. Kwiatkowskiego 1, lub drogą elektroniczną na adres mailowy: rrutyna@stalowawola.pl (w temacie: „ZIMNA WODA NA START!”). W zgłoszeniu należy podać swoje imię, nazwisko i datę urodzenia.

Biuro zawodów będzie znajdowało się na starcie trasy (przy wejściu nieopodal stacji ORLEN) w Stalowej Woli przy ul. Staszica 2. Tam będzie możliwość zapisania się oraz będą wydawane numery startowe. Biuro będzie otwarte w godzinach od 13:00 do 15:30.

Udział w Biegu jest bezpłatny, ale obowiązuje limit zgłoszeń (150 osób). Do startu zostaną dopuszczeni zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat i podpiszą oświadczenie o zdolności do biegu (osoby niepełnoletnie – wymagana pisemna zgoda rodziców / opiekunów prawnych na uczestnictwo w Biegu). Podczas Biegu wszyscy zawodnicy muszą mieć numery startowe przymocowane do przedniej części koszulki. Zawodnicy bez numeru startowego oraz skracający trasę Biegu zostaną zdyskwalifikowani. Pobranie numeru startowego przez zawodnika oznacza, że zawodnik zapoznał się z regulaminem Biegu, akceptuje go i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Oświadczenie

Oświadczenie (osoba niepełnoletnia) Oświadczenie

godz. 15 – 20 – konsultacje społeczne na temat poruszania się rowerem po Stalowej Woli (wypełnianie ankiet, wywiady z rowerzystami)

link do ankiety https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHD8PTjiMyIG5J0971FwKGi2FYphGY69Ems0hSvoqx6lKzGA/viewform

godz. 18.00 – Gwiaździsta Rowerowa Masa Krytyczna czyli przejazdy grup do 15 osób

stalowawola.pl