Strona główna POWIATY mielecki Zaproszenie na Wieczór Bawarski online

Zaproszenie na Wieczór Bawarski online

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo- Handlowa serdecznie zaprasza na Wieczór Bawarski online z polsko – niemieckim networkingiem.

Wydarzenie to organizowane w ścisłej współpracy z Ministerstwem Gospodarki, Rozwoju i Energii Bawarii oraz Województwem Podkarpackim zaplanowano na  czwartek 29 października 2020 roku w godz. 17.30 – 19.30

Będzie to doskonała okazja dla firm z Podkarpacia i Bawarii, żeby dostrzec nowe perspektywy biznesowe oraz znaleźć partnerów do współpracy. Oddajemy uczestnikom spotkania aplikację networkingową do prowadzenia spotkań video 1:1.

Nie zabraknie również czasu i miejsca dla kultury, humoru i rozrywki. Dlatego z wyprzedzeniem zgłoszeni uczestnicy z Polski (zgłoszenie do 25.10.2020) otrzymają od nas pakiety degustacyjne z bawarskimi specjałami kulinarnymi, a wieczór otworzymy dźwiękami oryginalnej bawarskiej muzyki Oktoberfest.

Zachęcamy do zapoznania się z programem oraz rejestracji:

https://eventory.cc/event/wieczor-bawarski-online-bayerischer-abend-online
Rekomendowana przeglądarka Chrom, Mozilla, z naciskiem na Chrom

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak się zarejestrować? Bardzo prosto!

  1. Zarejestruj się na wydarzenie online, klikając https://eventory.cc/event/wieczor-bawarski-online-bayerischer-abend-online
  2. następnie w przycisk REGISTER
  3. Następnie zaloguj się lub załóż konto w Eventory, aby uzyskać dostęp do streamingu online i listy innych uczestników.
  4. Wypełnij formularz rejestracyjny i gotowe!

Przyłączcie się Państwo do nas i nawiązujcie nowe, ważne kontakty w miłej atmosferze! Czekamy na Państwa!

Do zobaczenia online!