Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg Zapraszamy na zajęcia plastyczne

Zapraszamy na zajęcia plastyczne

Startują letnie zajęcia w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Od 7 lipca warsztaty plastyczne – malowanie na porcelanie i nie tylko.

Wakacje to świetny czas dla młodych artystów. To czas zabawy, ale też inspiracji. Dlatego TDK zaprasza wszystkich młodych artystów na warsztaty. Tematem głównym będą „Kwiatowe martwe natury”. Organizatorzy zapewniają, że będzie to czas świetnej zabawy i ciekawych doświadczeń. Uczestnicy poznają między innymi technikę malowania na porcelanie. Każdy z młodych twórców będzie mógł własnoręcznie wykonać dekoracje na talerzyku, który następnie zabierze ze sobą do domu. Będzie też rysowanie pastelami i farbami.

Warsztaty potrwają od 7 do 9 lipca, codziennie od godziny 10.00. Poprowadzi je instruktorka TDK-u Elżbieta Miśkiewicz-Zamojska. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla uczestników zajęć artystycznych TDK, jak i wszystkich chętnych w wieku 7-10 lat. Wstęp jest bezpłatny.

Należy się jednak liczyć z pewnymi ograniczeniami związanymi z sytuacją epidemiczną. Aby wziąć udział w warsztatach należy wcześniej telefonicznie zgłosić dziecko. Można to zrobić dzwoniąc pod numer 15 822 74 97. Każdy uczestnik przed wejściem na zajęcia musi także oddać wypełnione i podpisane przez rodziców lub opiekunów oświadczenie związane z procedurami zapobiegania zakażeniom koronawirusem. Można je wydrukować i wypełnić w domu albo podpisać na miejscu. Jest to konieczne, by zapewnić uczestnikom i pracownikom bezpieczeństwo. Organizatorzy proszą także o zachowanie dystansu oraz częste mycie i dezynfekowanie rąk.

Treść oświadczenia można znaleźć tutaj:

Wakacyjne warsztaty plastyczne

 

www.tarnobrzeg.pl