Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg Zapraszamy na ostatnią w tym sezonie potańcówkę i Dni Seniora

Zapraszamy na ostatnią w tym sezonie potańcówkę i Dni Seniora

W najbliższą sobotę, 27 sierpnia, zapraszamy na plac Bartosza Głowackiego na ostatnią w tym sezonie Tarnobrzeską Potańcówkę. Potańcówka zwieńczy trwające od piątku, 26 sierpnia, Dni Seniora.

– Kończą się wakacje, kończymy więc nasze tarnobrzeskie imprezy taneczne pod chmurką. Cieszę się, że mieszkańcom tak przypadły do gustu potańcówki. Muzyka, radosny gwar, centrum miasta żyło tego lata. Przed nami jeszcze jedna w tym roku edycja, 27 sierpnia. Potańcówka zwieńczy trwające od piątku, 26 sierpnia Tarnobrzeskie Dni Seniora. Zapraszam więc zarówno w najbliższy piątek, jak i w sobotę na plac Bartosza Głowackiego. Oddaję miasto we władanie seniorom, ale do udziału w zaplanowanych na te dni wydarzeniach zapraszam wszystkich mieszkańców – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

W piątek na plac Bartosza Głowackiego zapraszamy już od godziny 16.00. W programie senioralnego świętowania między innymi wystawa malarstwa, rękodzieła, turniej szachowy, warsztaty artystyczne, na scenie zaprezentują się Ocicanki, a od godz. 18.00 czas umili śpiewająca Rodzina Kaczmarków. W sobotę Tarnobrzeskie Dni Seniora startują od godziny 14.00. Zaplanowano gry i zabawy, marszobieg, pokaz mody, a o godzinie 17.30 wspólne śpiewanie piosenki z repertuaru dawnego kabaretu Kaktusik „Bo Tarnobrzeg to jednak Tarnobrzeg”. Wieczorem wszystkich mieszkańców miasta i gości zapraszamy na parkiet na ostatnią w tym roku edycję Tarnobrzeskiej Potańcówki. Zabawa potrwa od godziny 18.00 do godziny 22.00. W przypadku niepogody impreza odbędzie się w innym terminie, o czym będziemy informować.

tarnobrzeg.pl