Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg Zapraszamy na Modelarskie Podsumowanie Sezonu – Tarnobrzeg 2022

Zapraszamy na Modelarskie Podsumowanie Sezonu – Tarnobrzeg 2022

Miasto Tarnobrzeg, Zespół Szkół nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Modelarze Tarnobrzescy i zaprzyjaźnieni zapraszają na Modelarskie Podsumowanie Sezonu – Tarnobrzeg 2022, w ramach którego odbędzie się IV Ogólnopolski Konkurs Modelarski MPS Tarnobrzeg 2022. Impreza odbędzie się 3 grudnia 2022 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika 49.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć modelarze indywidualni oraz zrzeszeni w klubach. Do konkursu można zgłaszać modele plastikowe i kartonowe. Każdy modelarz może wystawić do oceny dowolną liczbę modeli. Jednak z uwagi na sposób rozgrywania konkursu organizatorzy sugerują ograniczenie wystawianych modeli w danej klasie do 3 szt. Zapraszają do korzystania z wystaw indywidualnych.

Konkurs zostanie rozegrany z podziałem na klasy modeli oraz klasy wiekowe junior/senior. Opłaty startowe nie będą pobierane.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego w formie elektronicznej do dnia 1 grudnia 2022 r. Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony www.mpstarnobrzeg.pl. Po wypełnieniu kartę należy odesłać na adres: konkurs@mpstarnobrzeg.pl lub panek@najlepszy.net
Rejestracji można dokonać bez korzystania z karty zgłoszeniowej, wysyłając na jeden z powyższy adresów listę swoich modeli.

Modelarskie Podsumowanie Sezonu w Tarnobrzegu to właściwie szereg wystaw klubów i modelarzy indywidualnych. Każdy, kto zechce pochwalić się swoim modelarskim dorobkiem i zgłosi ten fakt organizatorom, będzie miał zapewnione miejsce na swoją indywidualną wystawę. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z tej formy prezentacji. Tu chwalenie się jest bardzo mile widziane. To samo odnosi się do Klubów Modelarskich – zapraszają do udziału organizatorzy.

Aby umilić czas uczestnikom i gościom imprezy, przygotowujemy warsztaty – prelekcję dotyczącą tematyki modelarskiej. W jej ramach zaprezentowane zostaną nowoczesne techniki wykonywania modeli. Warsztaty będą miały charakter otwarty i interaktywny. Będą dotyczyły jednego zagadnienia i potrwają do chwili wyczerpania tematu. Nie będą rejestrowane, więc będzie można swobodnie pytać, oglądać i spróbować swoich sił na miejscu. Dokładna tematyka, nazwisko prelegenta i godzina rozpoczęcia zostaną podane w najbliższym czasie – dodają.

Więcej informacji, Regulamin, karta zgłoszeniowa na stronie www.mpstarnobrzeg.pl oraz www.modelwork.pl

inf. https://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/modelarskie-podsumowanie-sezonu-tarnobrzeg-2022

tarnobrzeg.pl