Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy

Już w najbliższy weekend, 7-8 grudnia, Prezydent Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek oraz Stowarzyszenie ESTEKA i EQUELA przedsiębiorstwo społeczne, zapraszają na Tarnobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy. Spotkajmy się na Placu Bartosza Głowackiego w świątecznym klimacie!

Jak co roku zapachnie piernikiem, czekoladą i choinką, zabłysną świąteczne ozdoby, nie zabraknie pomysłów na wyjątkowe bożonarodzeniowe prezenty. Do udziału w jarmarku zgłosili się nie tylko rodzimi wystawcy, producenci rękodzieła i wytwórcy świątecznych łakoci. W tym roku spodziewamy się kupców, rękodzielników i z Białej Podlaskiej, z Jarosławia, Kielc, Skarżyska Kamiennej czy Wolbromia. Zapraszamy na ich stoiska w najbliższą sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 18.00.

Wzorem lat poprzednich jarmark ubogaci Parada Mikołajów, która na plac Bartosza Głowackiego dotrze w niedzielne wczesne popołudnie. Szczegóły Parady oraz imprez towarzyszących na plakacie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych klimatycznych przedświątecznych wydarzeniach.