Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg Zachęcamy do głosowania na Tarnobrzeg.

Zachęcamy do głosowania na Tarnobrzeg.

Mamy pierwsze miejsce w województwie, ale teraz walczymy w etapie krajowym!

Tarnobrzeg doceniony za brajlowski przewodnik po mieście. Znamy wyniki konkursu Idol Województwa Podkarpackiego 2020. W kategorii Urząd Otwarty dla Niewidomych tarnobrzeski magistrat zajął pierwsze miejsce! Teraz przed nami etap krajowy konkursu.

Zachęcamy do głosowania. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę: http://idol.szansadlaniewidomych.org, wybrać swojego Idola, wpisać adres e-mail, kliknąć oddaj głos i potwierdzić link otrzymany na maila. Głosowanie jest bezpłatne. Trwa do 23 sierpnia 2020 roku. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Szansa dla Niewidomych z Rzeszowa.

Cele konkursu to między innymi wyróżnienie osób, firm i instytucji, które zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących, także promocja zaangażowania społecznego, pozytywnych przykładów działania oraz postaw, które sprzyjają emancypacji środowiska, to też dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami, które wpływają na integrację wewnątrzśrodowiskową, czy wreszcie promocja idei wyrównywania życiowych szans osób niepełnosprawnych, w szczególności niepełnosprawnych wzrokowo. Ostateczne wyniki zostają ogłoszone podczas krajowej konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND w Warszawie.

Przypomnijmy, że swojej kategorii w etapie regionalnym Urząd Miasta Tarnobrzega zajął pierwsze miejsce. Teraz etap krajowy. Trzymajmy kciuki i głosujmy!

 

www.tarnobrzeg.pl