Strona główna POWIATY Zachęcami do współpracy w organizacji „Karpackiego Wyścigu Kurierów”

Zachęcami do współpracy w organizacji „Karpackiego Wyścigu Kurierów”

Szanowni Państwo

W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszył się w ubiegłym roku „Karpacki Wyścig Kurierów” Miasto i Gmina Połaniec już po raz drugi dołącza się do organizacji tego prestiżowego wydarzenia.

Duża ranga imprezy i związane z organizacją koszty powodują, iż zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe  w organizacji „37 Karpackiego Wyścigu Kurierów Polska – Słowacja – Węgry”, który został zaplanowany na 2 maja 2020 roku.
Pierwsza edycja tego sportowego wydarzenia, została rozegrana już w 1975 roku. W latach 1975 – 2000, wyścig nosił nazwę „Szlakiem Kurierów Beskidzkich”.
Drugie życie wyścigu rozpoczęło się od reaktywacji w 2009 roku i stało się wówczas prawdziwym wydarzeniem w europejskim, a nawet światowym kolarstwie.
W tym roku drugi etap wyścigu zostanie zakończony na mecie w Połańcu.
W jego realizację wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na rozmiar imprezy i liczbę uczestników gorąco liczymy na Państwa pomoc, wierząc, że dla Państwa będzie to wspaniała promocja i reklama.Obecnie wyścig jest wspierany finansowo przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki, a jego stałymi sponsorami ze strony polskiej są znane powszechnie spółki takie jak: Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto, Operator Gazociągów Przemysłowych Gaz-System ,a także wielu sponsorów lokalnych i partnerów samorządowych.
W zamian za okazane wsparcie możemy zaoferować umieszczenie nazwy Państwa firmy :
• na plakacie rajdu jako Sponsora (nazwa firmy/logo)
• na banerach przedstawiających Sponsora (nazwa firmy/logo)
• wpisie na naszą stronę internetową (nazwa firmy/logo)
• w podziękowaniu wygłoszonym w trakcie oficjalnej ceremonii na mecie pierwszego etapu wyścigu

Wierzymy, że udzielone przez Państwa wsparcie finansowe umożliwi nam już po raz drugi realizację tej międzynarodowej imprezy, co wpłynie pozytywnie na promocję Miasta i Gminy Połaniec oraz całego regionu. Bliższe informacje na temat „Karpackiego Wyścigu Kurierów” można uzyskać  na stronie internetowej www.carpathianrace.eu ,a wszelkie pytania można kierować również na adres mailowy: agnieszka.krupa@poczta.polaniec.eu

WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ NA RACHUNEK BANKOWY ORGANIZATORA:
Nazwa: STOWARZYSZENIE SPORTOWE SOKÓŁ W TARNOWIE
Bank: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Nr konta bankowego: 86 1600 1462 1023 2329 0000 0003 (PLN)
Tytuł przelewu: Połaniec – Karpacki Wyścig Kurierów

www.portal.polaniec.eu