Strona główna POWIATY Wręczenie nagród za ozdoby wielkanocne

Wręczenie nagród za ozdoby wielkanocne

W piątek 23 kwietnia, w siedzibie KGW w Brzezinach odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu Ozdoba Wielkanocna. Nagrody wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Szydłów Andrzej Tuz. Wręczenie nagród odbyło się w reżimie sanitarnym.

Na konkurs wpłynęło 15 prac, w czterech kategoriach wiekowych, zdjęcia prac zostały opublikowane na fanpage`u KGW w Brzezinach – Betulanki.

Prace oceniło jury w składzie: mgr Anna Gogola – Dyrektor Staszowskiego Ośrodka Kultury, mgr Magdalena Gołubowicz absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

  • I miejsce kategorii 5-8 lat zajął Maciej Walkowicz
  • I miejsce w kategorii 9-14 lat zajął Dominik Wójcik
  • I miejsce w kategorii 15-17 lat zajęła Iwona Stolarska
  • I miejsce w kategorii 18 i więcej zajęła Eliza Mrówka
  • Nagrodę specjalną otrzymała Barbara Nowak.

Wyróżnienia w konkursie zdobyli: Maja Wójcik, Julia Szymańska, Lena Olszewska, Elżbieta Drozdowska, Julia Urbańska, Tomasz Stolarski, Nikola Walkowicz, Aleksandra Mrówka, Szymon Uchniak, Wiesław Pitek.

Wszystkie przygotowane prace były wyjątkowo pracochłonne i pomysłowe, starannie i bardzo precyzyjnie wykonane.

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrz Miasta i Gminy Szydłów oraz KGW w Brzezinach. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Wojciecha Wiącka za wypożyczenie rekwizytów do dekoracji sali oraz słodki i owocowy poczęstunek dla dzieci. Przewodniczącej KGW w Brzezinach Pani Katarzynie Mrówce dziękujemy za pyszne ciasto.

www.szydlow.pl