Strona główna POWIATY mielecki W sierpniu ulica Rynek wyłączona z ruchu samochodowego

W sierpniu ulica Rynek wyłączona z ruchu samochodowego

Decyzją Prezydenta Miasta Mielca, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, w tym także po rozmowach z grupą przedsiębiorców i mieszkańców na spotkaniu w dniu 29 czerwca, ulica  Rynek w miesiącu sierpniu br. zostaje wyłączona z ruchu samochodowego.

Dotyczyć to będzie nie tylko weekendów, jak to miało miejsce do tej pory w latach minionych oraz w miesiącu lipcu br., ale także  wszystkich pozostałych dni tygodnia do dnia 31 sierpnia.  Dopuszczony będzie tylko ruch autobusów MKS i przejazd pojazdów służb.

Na indywidualne wnioski  firm lub instytucji – zostaną wydane specjalne zgody na przejazd przez ulicę Rynek – sygnowane pieczęcią  przez Urząd Miejski w Mielcu. W szczególności będzie to dotyczyć sytuacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Prosimy kierowców o zwrócenie uwagi na cztery tablice informacyjne ustawione od strony ul. Mickiewicza przy ul. Nowy Rynek, od strony ul. Kościuszki przed ul. Jędrusiów,  od strony ul. Kilińskiego za wylotem z ronda Żołnierzy Wyklętych i od ulicy Legionów za wylotem z ronda Deptuły oraz o korzystanie z objazdów, tak aby nie przejeżdżać ruchem okrężnym przez płytę mieleckiego rynku. Należy się liczyć z licznymi kontrolami zarówno Straży Miejskiej jak i Policji.

mielec.pl