Strona główna POWIATY Uwaga! zmiana organizacji ruchu

Uwaga! zmiana organizacji ruchu

W związku z organizacją Jubileuszu 85-lecia powstania COP wraz z uroczystym otwarciem Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego w dniach 7-10 lipca 2022 r. całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego będzie odcinek drogi na ulicy Kwiatkowskiego od Politechniki Rzeszowskiej do skrzyżowania z ul. Metalowców.

Wyznaczono objazdy:

  • Objazd do ul. Kwiatkowskiego (kierunek ul. COP ul. Bojanowska) – ulicą Ofiar Katynia do skrzyżowania z ul. Orzeszkowej, a następnie ulicą Orzeszkowej do ul. Kwiatkowskiego.
  • Objazd do ul. Ofiar Katynia i Solidarności – ulicą Orzeszkowej do skrzyżowania z ul. Ofiar Katynia, a następnie ulicą Ofiar Katynia do ul. Solidarności.

Dodatkowo wprowadzono oznakowanie skrzyżowań sąsiadujących z zamkniętym odcinkiem w postaci znaków F-6 informujących odpowiednio wcześniej o zakazie ruchu (zamknięciu odcinka ul. Kwiatkowskiego). Wprowadzono także objazd dla pojazdów o masie pow. 3,5 t drogą publiczną przebiegająca przez tereny HSW.

Z kolei osoby poruszające się miejską komunikacją publiczną informujemy, że  nieczynne będą przystanki na ul. Kwiatkowskiego: KUL, Urząd Skarbowy, Politechnika Rzeszowska, Strefa. Autobusy linii nr: 1, 8, 10, 11, 12, 15, 17, 19 będą pomijać ww. przystanki i zatrzymywać się na wyznaczonych przystankach zastępczych. Przystanki zastępcze dla kursów, które będą wykonywane z nieczynnych przystanków pod linkiem.

Objazdy i nieczynne przystanki podczas imprez towarzyszących otwarciu Muzeum COP – Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Stalowej Woli (mzk.stalowa-wola.pl)

stalowawola.pl