Strona główna POWIATY Urząd Miasta otwarty od 1 czerwca

Urząd Miasta otwarty od 1 czerwca

1 czerwca Urząd Miasta otwiera się dla mieszkańców, ale na nowych zasadach i z zachowaniem wszelkich obowiązujących wytycznych sanitarnych. Odpowiednio zabezpieczeni będą pracownicy magistratu, jak i interesanci. Obowiązywać będzie limit osób przy stanowiskach obsługowych.

Wszystkie stanowiska obsługowe wyposażone zostaną w przesłony z pleksiglas oraz przyłbice. Dla klientów przygotowane będą specjalne dozowniki z płynem odkażającym. Mieszkańcy udający się do Urzędu Miasta (wszystkich budynków) są nadal zobowiązani do zakrywania ust i nosa.

Liczba osób znajdujących się wewnątrz budynków będzie kontrolowana za pomocą identyfikatorów. Na każde stanowisko obsługowe przypadać będzie jeden identyfikator. Osoba, która będzie chciała „załatwić sprawę” przy konkretnym punkcie dostanie specjalną plakietkę i dopiero gdy ją odda, następna osoba będzie mogła wejść do obiektu. Nadal w budynku przy ul. Wolności 7 na korytarzu będzie znajdować się specjalna urna do której będzie można składać dokumenty.

Mimo znoszenia ograniczeń, prosimy o ograniczenie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum. Urząd obsługuje w bezpośrednich kontaktach tylko w sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki. Sprawy pozostałe można załatwiać poprzez kontakt telefoniczny i mailowy. Wykaz kontaktów do poszczególnych wydziałów znajduje się poniżej.

 

www.stalowawola.pl Kaufen Pamelor Online ohne rezept