Strona główna POWIATY Tydzień Bibliotek w Sandomierzu

Tydzień Bibliotek w Sandomierzu

Miejska Biblioteka Publiczna w Sandomierzu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyszącym 18. Tygodniowi Bibliotek  Tym razem ze względu na pandemię i  remont budynku MBP przy ul. Parkowej, świętować będziemy w przestrzeni wirtulnej. Na fanpage’u biblioteki na Facebooku w dniach 8-15 maja 2021 r. zaplanowane są atrakcje zarówno dla małych jak i dorosłych czytelników.

KONKURS  „ZNAJDZIESZ MNIE W BIBLIOTECE…”

W dniach od 10 do 14 mają odbędzie się konkurs „Znajdziesz mnie w bibliotece…” Nazwa konkursu nawiązuje do tegorocznego hasła Tygodnia Bibliotek. Każdego dnia trwania konkursu na Facebooku prezentowana będzie książka, która znajduje się w zbiorach MBP. Zadaniem uczestników konkursu będzie odgadnięcie, na podstawie wskazówek tytułu tej książki. Do wygrania atrakcyjne nagrody książkowe.

 

 Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie do pobrania na :

http://www.sandomierz.naszabiblioteka.com/pliki/plik/regulaminznajdzieszmnie-1620210412.pdf

KONKURS DLA DZIECI „MAM POJĘCIE O BIBLIOTECE”

Dzieci zapraszamy do zabawy, która przygotowaliśmy razem z młodą poetką Karoliną Utkin. W wierszach jej autorstwa, które specjalnie z okazji Tygodnia Bibliotek zinterpretowała sama autorka, ukryliśmy słowa związane z biblioteką. Zadaniem najmłodszych i ich opiekunów jest odnalezienie tych słów. Pierwsze trzy osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi otrzymają nagrody książkowe.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie do pobrania na :

http://www.sandomierz.naszabiblioteka.com/pliki/plik/regulaminmampojecieobibliotece-1620210508.pdf

KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

11 maja miłośnicy książek będą mieli okazję wybrać coś dla siebie podczas Kiermaszu Taniej Książki. Odbędzie się on przed  budynkiem  Biblioteki przy ul  Armii Krajowej 1.

Każdego dnia na naszym profilu będziemy zamieszczać ciekawe informacje dotyczące biblioteki i pracy bibliotekarza.

Świętuj z nami online!

 

www.sandomierz.eu