Strona główna POWIATY Szydłów w ramie – konkurs!

Szydłów w ramie – konkurs!

Do niedzieli potrwa głosowanie w konkursie „Miasto w ramie” w którym Szydłów rywalizuje z Nowinami, Wąchockiem i Bałtowem. Zachęcamy do głosowania na nasze miasto!

Głosowanie odbywa się na profilu FB Radka Kowalika – animatora kultury, fotografa, kolekcjonera archiwalnych fotografii. Jak sam pisze o sobie, kolekcjonuje porzucone wspomnienia i daje im drugie życie, często dodając współczesne fotografie wykonane przez niego podczas podróży. Ideą projektu „Miasto w ramie” jest pokazanie małych miast województwa świętokrzyskiego w formie kolaży będących interpretacją wyobrażeń artysty na temat danego miejsca. Dzięki temu powstają ciekawe plakaty i pocztówki ze świętokrzyskich miasteczek.

Oczywiście zależy nam, żeby Radosław Kowalik wziął na warsztat Szydłów ale żeby tak się stało, musimy wygrać głosowanie w którym nasze miasto rywalizuje z Nowinami, Wąchockiem i Bałtowem. Głosowanie odbywa się poprzez facebookowe reakcje pod postem. Na Szydłów głosujemy reagując serduszkiem (nie komentarzem).

Kliknij w plakat i zagłosuj serduszkiem.

 

www.szydlow.pl