Strona główna POWIATY System Obsługi Wsparcia PFRON

System Obsługi Wsparcia PFRON

Dzięki tej platformie możecie Państwo skorzystać z dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych, przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.
Wnioski on-line należy składać za pośrednictwem darmowego systemu SOW, który znajduje się pod adresem (sow.pfron.org.pl).

Wnioski można składać przez cały rok wliczając w to dni wolne od pracy i święta, 24 godziny na dobę. Warunkami jakimi należy spełniać by móc skorzystać z SOW są:
– dostęp do Internetu,
– konto w systemie SOW.
– Profil Zaufany. Profil Zaufany można potwierdzić w wielu instytucjach oraz online przy pomocy dziesięciu różnych banków – zobacz, jakie to proste (materiał wideo w serwisie YouTube).

Możesz skorzystać także z kreatora, który usprawnia proces składania wniosku.

Uprzejmie informujemy również o uruchomieniu punktu konsultacyjnego SOW w Oddziale Świętokrzyskim PFRON w budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego (blok C1, IV piętro), gdzie można uzyskać podstawowe informacje o systemie, poradnictwo od pracowników oddziału, którzy oferują swoją pomoc przy wypełnianiu wniosków on-line.
Stanowisko SOW w Oddziale Świętokrzyskim PFRON jest czynne w poniedziałek w godzinach 8:00-18:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na temat SOW możecie Państwo znaleźć pod adresem: portal-sow.pfron.org.pl

W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 41 230 97 41 lub 882 789 254.

Z poważaniem
Mikołaj Maciejski
Samodzielny Referent
ds. promocji i informacji Oddział Świętokrzyski tel. 41 230 97 41, www.pfron.org.pl