Strona główna POWIATY mielecki Sto dziec z całego Podkarpacia na koloniach w Mielcu!

Sto dziec z całego Podkarpacia na koloniach w Mielcu!

Dzieci w wieku od 7 do 17 lat, z trudnych warunków socjalnych i domowych, przyjechały na kolonie do Mielca. Niespełna dwa tygodnie temu, z dziećmi spotkał się Adrian Miłoś Zastępca Prezydenta Mielca, która wzięła udział we wspólnej wycieczce do Pałacyku Oborskich.

W niedzielę (26 lipca) odbyło się natomiast spotkanie podsumowujące ostatnie tygodnie kolonii, w których łącznie uczestniczyło sto dzieci. W Hotelu Atena obecny był m.in. Jacek Wiśniewski Prezydent Miasta Mielca oraz Bogdan Bieniek Przewodniczący Rady Miejskiej w Mielcu.

Po części artystycznej, w której swoje talenty taneczne, muzyczne oraz aktorskie zaprezentowały dzieci z drugiego i ostatniego turnusu kolonii, przyszedł czas na podziękowania.

– Mam nadzieję, że ten czas spędzony w Mielcu będziecie wspominać miło, a być może w przyszłości wrócicie do Mielca, jako zawodnicy piłki nożnej, siatkówki czy piłki ręcznej. Być może ktoś z Was zechce przyjechać do naszego miasta i realizować się zawodowo. Bez względu na powód, bardzo serdecznie Was zapraszamy – skierował swoje słowa do dzieci Prezydent Mielca.

Przypomnijmy, że za organizację kolonii odpowiedzialny jest MUKS Sparta Rzeszów, a koordynatorem Tomasz Kamuda, mielczanin, były zawodnik ASSECO Resovia Rzeszów, obecnie trener. Dzieci podczas pobytu w Mielcu, dzięki uprzejmości Piotra Mazura, mieszkały w Hotelu Atena.

 

www.mielec.pl