Strona główna POWIATY Stalowowolscy DJ-e rozgrzeją publiczność na błoniach

Stalowowolscy DJ-e rozgrzeją publiczność na błoniach

Już za kilka dni imprezę na Stalowowolskich Błoniach rozkręcą znakomici DJ-e z Polski i zagranicy. Nie zabraknie też naszego lokalnego akcentu. Muzyczną część eventu o godzinie 15.00 otworzą DJ Hertz i EDM Brothers pochodzący ze Stalowej Woli.

DJ Hertz – pod tym pseudonimem kryje się 21-letni DJ ze Stalowej Woli który swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2015 roku. Przez ten okres zagrał mnóstwo imprez klubowych, jak i plenerowych. Grał z takimi gwiazdami jak Mylø, Hazel, DNF, Vnalogic czy Nina Suerte. Wyróżnia się otwartością na różne gatunki muzyczne, tworząc przy tym porywające sety, które rozgrzewają publikę do czerwoności.

EDM Brothers natomiast to dwóch kumpli dzielących wspólną pasję od lat. Łączy ich miłość do muzyki, która sprawia, że grane przez nich imprezy na długo zostają w pamięci uczestników. Grają razem od 2013 roku, kiedy wystartowała reaktywacja klubu „Arkadia”. Zarówno wspólnie, jak osobno grali mnóstwo imprez w okolicznych klubach i całej Polsce.

Już w najbliższą sobotę 22 sierpnia zagrają dla nas na Stalowowolskich Błoniach. Chłopaki rozkręcą imprezę od godziny 15.00. Później scenę przejmie Podziarany Tata, a następnie paczka znanych DJ-ów z Polski i zagranicy. Szczegóły wydarzenia na stronie: https://www.stalowawola.pl/impreza-klubowa-na-bloniach-dla-mlodych-juz-w-te-sobote/

www.stalowawola.pl