Strona główna POWIATY Skontaktuj się z Urzędem w aplikacji „BLISKO”

Skontaktuj się z Urzędem w aplikacji „BLISKO”

Gmina Staszów w 2020 r. uruchomiła bezpłatny system komunikacji z mieszkańcami. Dzięki aplikacji mobilnej „BLISKO” otrzymasz najważniejsze informacje o aktualnych sprawach dotyczących gminy Staszów, zbliżających się wydarzeniach, awariach i zagrożeniach oraz dostęp do harmonogramu wywozu odpadów komunalnych. Aplikację można pobrać w sklepie Google Play lub App Store

.Dzięki „BLISKO” kilkaset osób codziennie otrzymuje na swój telefon najważniejsze informacje o sprawach dotyczących gminy Staszów. Ciekawą opcją dostępną w aplikacji jest również moduł SEGREGO, dający dostęp do: harmonogramów wywozu odpadów , wyszukiwarki miejsc gdzie można wrzucić konkretne odpady oraz kompendium wiedzy, w którym znajdziemy naprawdę wiele ciekawych informacji na temat segregacji odpadów.

W czerwcu 2022 r. w aplikacji uruchomiona została takżkomunikacja dwustronna. Użytkownik może bezpośrednio skontaktować się z Urzędem wysyłając wiadomość aplikacji BLISKO”Jesteś świadkiem zdarzenia, zauważyłeś awarię lub uszkodzenia w infrastrukturze miejskiej – zrób zdjęcie i zgłoś sprawę. Twoje zgłoszenie trafi do właściwego i kompetentnego w danej sprawie urzędnika.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji, dzięki temu nie ominą Cię żadne ważne informacje z terenu gminy Staszów!

Jak korzystać z aplikacji Blisko: https://www.staszow.pl/gmina-staszow-blisko-mieszkancow.html

staszow.pl