Strona główna POWIATY mielecki Siatkarski Supermecz z okazji 550-lecia lokacji Mielca

Siatkarski Supermecz z okazji 550-lecia lokacji Mielca

Pierwszą imprezą sportową, która znalazła się w kalendarzu wydarzeń zaplanowanych w naszym mieście w bieżącym roku z okazji 550-lecia lokacji miasta Mielca, będzie towarzyski mecz pierwszoligowych siatkarek  Stali Mielec z występującą w ekstraklasie drużyną E.Leclerc Radomką Radom.

Trenerem siatkarek Radomki jest doskonale znany w Mielcu Adam Grabowski (prowadził naszą drużynę w sezonie 2010/2011), a w składzie Radomki na pozycji libero występuje Agata Witkowska, która pod nazwiskiem Durajczyk grała w Mielcu w latach 2009-2011.

Reaktywowany w roku 2016 klub od dwóch sezonów występuje w profesjonalnej Lidze Siatkówki Kobiet. Obecnie Radomka zajmuje w LSK  miejsce 9.

Zapraszamy mieleckich kibiców na ten bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek, który odbędzie się w najbliższy piątek 6 marca o godzinie 17 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy  Żeromskiego – wstęp wolny.

Przed meczem Stal Mielec – E.Leclerc Radomka złote medale Podkarpackiej Ligi Kadetek odbierze drużyna mieleckich kadetek, która kilka dni temu awansowała już do półfinałów Mistrzostw Polski.

www.mielec.pl