Strona główna POWIATY mielecki SDK – „Najpiękniejsza  – bo tradycyjna Palma Wielkanocna” –  konkurs dla wszystkich,...

SDK – „Najpiękniejsza  – bo tradycyjna Palma Wielkanocna” –  konkurs dla wszystkich, bez względu na wiek

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu:
„Najpiękniejsza – bo tradycyjna Palma Wielkanocna”

Konkurs ten kierujemy do dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin, grup formalnych i nieformalnych, stowarzyszeń, szkół podstawowych, grup przedszkolnych,  klubów seniora oraz do wszystkich, dla których ważny jest  powrót  do tradycji, do  rękodzieła oraz ważne są obrzędy  związane  z mistyką Wielkiego Tygodnia.

Na prace tj. palmy wykonane tylko metodą tradycyjną, przy wykorzystaniu naturalnych elementów, czekamy do środy 1 kwietnia, w naszym domu kultury mieszczącym
się w Mielcu przy ulicy Kusocińskiego 13 a.  Komisja Konkursowa wybierze laureatów w trzech  kategoriach głównych oraz w dwunastu podkategoriach.

Zgłoszone do konkursu prace będzie można odebrać 3  kwietnia. Wszyscy laureaci zostaną telefonicznie zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród, które  odbędzie się 5  kwietnia w Niedzielę Palmową – po Mszy Świętej w Kościele MBNP w Mielcu, o godzinie 12.00. Na Mszy o godz. 12: 00 nastąpi poświecenie palm a następnie wszyscy udamy się  na mielecki Plac AK  i tam około  godziny 13: 30 nagrodzimy zwycięzców.

Regulamin konkursu, dostępny na stronach internetowych Urzędu Miejskiego w  Mielcu,  Parafii MBNP, Galerii Navigator.

Regulamin konkursu

W imieniu wszystkich Organizatorów, którymi  w tym roku są: Prezydent Miasta Mielca, Parafia p. w MBNP,  Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mielcu oraz Galeria NAVIGATOR  serdecznie zapraszamy do udziału.

www.mielec.pl