Strona główna POWIATY Rozwadowski Targ Staroci zmienia swoją lokalizację

Rozwadowski Targ Staroci zmienia swoją lokalizację

W związku z pracami, które mają rozpocząć się na Rynku w Rozwadowie, zmianie ulega dotychczasowa lokalizacja cyklicznego wydarzenia – Targu Staroci.

Od 16 maja 2021 r. do odwołania, nową lokalizacją Targu będzie parking przy ulicy Grunwaldzkiej, za kościołem pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Stalowej Woli – Rozwadowie. Zapraszamy miłośników antyków i handlarzy starociami a także wystawców, kolekcjonerów, pasjonatów oraz osoby, które chcą oddać niepotrzebne przedmioty w dobre ręce.

Cykliczny Targ Staroci przypomina kupiecką historię najstarszej dzielnicy naszego miasta. W każdą trzecią niedzielę miesiąca, w godzinach od 8:00 do 14:00 spotykają się pasjonaci i kolekcjonerzy, by sprzedać cenne starocie.

Przypominamy, że aby wystawić swoje przedmioty na sprzedaż należy skontaktować się z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu (15) 847 93 16 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl. Regulamin dostępny jest na stronie www.stalowawola.pl. Sprzedający zwolnieni są z opłat targowych, a wstęp na targ jest bezpłatny.

Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli już dziś zaprasza zarówno kupujących jak i sprzedających do aktywnego uczestnictwa w comiesięcznych wydarzeniach.

 

 

www.stalowawola.pl