Strona główna POWIATY Rozwadowski Targ Staroci powraca

Rozwadowski Targ Staroci powraca

Po długiej przerwie 21 czerwca na rozwadowski Rynek powróci Targ Staroci. Po raz kolejny w Rozwadowie spotkają się miłośnicy antyków i handlarze starociami. Zapraszamy wystawców, kolekcjonerów, pasjonatów, a także osoby, które chcą oddać niepotrzebne przedmioty w dobre ręce.

Cykliczny Targ Staroci w Rozwadowie jest nie lada gratką dla tych, którzy cenią przedmioty z duszą i lubią dotknąć historii materialnej czy sztuki użytkowej. Na Rozwadowskim Targu Staroci będzie można upolować meble oraz dzieła sztuki, jakich próżno szukać w sklepach. W każdą trzecią niedzielę miesiąca, w godzinach od 8:00 do 14:00 spotykają się tu pasjonaci i kolekcjonerzy, by sprzedać cenne starocie.

Najbliższy Targ Staroci odbędzie się w niedzielę 21 czerwca. Stoiska, jak dotychczas, będą ulokowane na terenie Rynku w Rozwadowie. Aby wystawić swoje przedmioty na sprzedaż, należy skontaktować się z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu (15) 847 93 16 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl. Regulamin dostępny jest TUTAJ. Sprzedający zwolnieni są z opłat targowych, a wstęp na targ jest bezpłatny.

Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli zaprasza zarówno kupujących jak i sprzedających do aktywnego uczestnictwa w comiesięcznych wydarzeniach.

Przypominamy, że podczas wydarzenia należy stosować się do obowiązujących wytycznych. Nadal istnieje obowiązek utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi, z wyłączeniem: rodziców z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia), osób wspólnie mieszkających lub gospodarujących, osób niepełnosprawnych, niemogących się samodzielnie poruszać oraz osób z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego i ich opiekunów. W sytuacji, gdy nie można zachować 2-metrowej odległości od innych, należy zasłonić usta i nos.

 

www.stalowawola.pl