Strona główna POWIATY „Praca na dawnej fotografii” – konkurs fotograficzny dla osób 50+

„Praca na dawnej fotografii” – konkurs fotograficzny dla osób 50+

Szanowni Państwo,
na prośbę portalu Aplikuj.pl informujemy, iż trwa konkurs dla osób w wieku 50+ pn. „Praca na dawnej fotografii”. Szczegóły poniżej.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Wracasz czasem do wspomnień i przeglądasz z sentymentem stare albumy? Może masz  swojej kolekcji zdjęcia z różnych etapów swojego życia? Czy w tej kolekcji znajdziesz takie, które przedstawiają Twoje dawne życie zawodowe w czasach PRL lub początków nowego ustroju? Masz 50 lat lub więcej i mieszkasz w województwie świętokrzyskim/ łódzkim?

Jeśli na każde z tych pytań odpowiedziałeś „Tak” to znaczy, że jest to konkurs przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Aby zostać uczestnikiem konkursu organizowanego przez portal Aplikuj.pl należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy, załączając w nim maksymalnie 3 fotografie, związane z tematyką pracy. Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej do 4.06.2021 roku, po tym terminie zgłoszenia nie będą rozpatrywane https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie Gwarantujemy wspaniałą zabawę i zamieszczenie Twoich zdjęć w galerii pokonkursowej.

Zachęcamy do udziału i zapewniamy, że na laureatów czekają ciekawe nagrody w postaci telefonów komórkowych, kursów komputerowych (sferakursow.pl), książek i przydatnych gadżetów.

Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii

 

www.staszowski.eu