Strona główna POWIATY Powitanie Nowego 2020 Roku w Sandomierzu

Powitanie Nowego 2020 Roku w Sandomierzu

Sandomierskie Centrum Kultury  oraz Urząd Miejski w Sandomierzu serdecznie zapraszają do wspólnego  Powitania Nowego Roku, które odbędzie się w  sylwestrową noc z 31.12.2019 r.  na 01.01.2020 r. na Rynku Starego Miasta  w Sandomierzu.

W programie wydarzenia:
START godz. 22.00

Powitanie Nowego Roku rozpoczniemy żywiołowym  koncertem projektu muzycznego pn. Diana Ciecierska & Projectband –  w repertuarze najpopularniejszych przebojów muzycznych,  następnie tuż przed północą życzenia noworoczne Marcina Marca Burmistrza Sandomierza, o północy pokaz fajerwerków aby hucznie powitać 2020 r., tuż po zapraszamy na ognisty korowód w rytmie poloneza – wspólny tradycyjny taniec z pochodniami wokół Ratusza, który poprowadzi Chorągiew Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej. A po północy znów czeka nas zabawa przy tanecznych hitach, która potrwa do godziny 02.00.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!

***

Diana Ciecierska – to pochodząca z Tarnobrzega 25-letnia piosenkarka. Od najmłodszych lat związana jest z Tarnobrzeskim Domem Kultury, gdzie stawiała pierwsze kroki na scenie. Laureatka wielu prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali wokalnych. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się kulturą Stanów Zjednoczonych, językiem angielskim, malarstwem oraz psychologią, ale całe jej serce należy do muzyki. Półfinalistka IX edycji muzycznego show „The Voice of Poland” oraz programu rozrywkowego „Mam Talent”. Diana Ciecierska świetnie odnajduje się w bluesie, soulu, jazzie i rocku. Śpiewa również w zespole Semafor.

Projectband to 5–cio osobowy nowoczesny zespół muzyczny z okolic Sandomierza, którego głównym atutem są koncertowe wykonania największych przebojów muzycznych.

Skład zespołu tworzą:
Klaudia – wokal
Wojtek – instrumenty klawiszowe/wokal
Mariusz – gitara bas
Szymon – gitara
Lars – perkusja

Więcej informacji na temat zespołu znajdą Państwo pod poniższymi linkami:
www.projectband.pl
www.facebook.com/projB/
www.youtube.com/user/Projectbandpl

www.sandomierz.pl