Strona główna POWIATY Posiłek na sygnale II edycja

Posiłek na sygnale II edycja

Fundacja Uniwersytecka  w Stalowej Woli po raz drugi realizuje projekt, którego głównym celem jest wsparcie medyków pracujących na pierwszej linii walki z COVID-19.

24 maja 2021 roku Fundacja rozpoczęła realizację projektu pn. „Posiłek na sygnale II edycja”, będącego kontynuacją projektu pn. „Posiłek na sygnale”, w ramach którego od 15 grudnia 2020 roku do 15 marca 2021 roku. Mensa Qul przygotowała i dostarczyła 1 220 obiadów dla Zespołu Ratownictwa Medycznego, personelu SOR, OIOM oraz oddziału kardiologii „covid-owej” Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.

W ramach II edycji projektu, Mensa Qul przygotuje i dostarczy medykom 1 740 zestawów obiadowych. Projekt realizowany jest w terminie od 24 maja 20201 r oku do 9 lipca 2021 roku. Podobnie, jak przy I edycji, głównym partnerem projektu „Posiłek na sygnale II edycja” jest Fundacja PZU.

Realizacja w/w projektów nie byłaby możliwa bez wsparcia finansowego przekazanego przez:

Fundację PZU,

Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Stalowej Woli,

Prezydenta Miasta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego,

Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli,

Superior Industries Production Poland  Sp. z o. o.,

Zakłady Metalowe DEZAMET Nowa Dęba,

indywidualnych darczyńców.

Zarząd Fundacji Uniwersyteckiej w Stalowej Woli wraz z dyrekcją i personelem medycznym stalowowolskiego szpitala składa wszystkim darczyńcom serdeczne podziękowania za wsparcie realizacji projektu pn. „Posiłek na sygnale II edycja”.

www.stalowowolski.pl