Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg Porozmawiamy o S74

Porozmawiamy o S74

Zapraszamy mieszkańców Tarnobrzega na spotkanie informacyjne ws. szczegółowego przebiegu nowo projektowanej drogi szybkiego ruchu S74. Spotkanie odbędzie się 13 lipca o godz. 11.00 w hali MOSiR.

Udział w spotkaniu, którego gospodarzami będą przedstawiciele miasta, zapowiedzieli przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, a także przedstawiciele firmy, która projektuje trasę. Planowane spotkanie ma charakter informacyjny i jest otwarte dla mieszkańców Tarnobrzega. Udział w nim może wziąć każdy chętny, jednak przypominamy, że ze względu na stan epidemiczny obowiązuje nas ustawa o zakazie zgromadzeń powyżej 150 osób. Z góry więc przepraszamy, gdyby nie wszyscy mogli wejść na halę MOSIR. Na taką ewentualność przygotowaliśmy do dyspozycji mieszkańców Tarnobrzega dwie dodatkowe sale (w TDK oraz w Szkole Podstawowej nr 10), w których nadawana będzie transmisja on-line ze spotkania. Co ważne, także z tych lokalizacji możliwe będzie zadawanie pytań w formie elektronicznej.

W związku z ograniczeniem dotyczącym liczby uczestników spotkania, prosimy o przybycie przynajmniej kilkanaście minut przed planowanym czasem jego rozpoczęcia, gdyby zaistniała konieczność przemieszczenia się do wskazanych przez organizatorów, innych niż hala MOSIR, sal.

Termin: 13 lipca 2020 r., godz. 11.00

Miejsce: hala MOSIR, al. Niepodległości 2

Transmisja: – TDK, ul Słowackiego 2

– SP nr 10, ul. Dąbrowskiej 10

Poniżej film dotyczący S74:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=H11h20lL7dk&feature=emb_logo

 

www.tarnobrzeg.pl