Strona główna POWIATY mielecki Piąta edycja ekstremalnego placu zabaw

Piąta edycja ekstremalnego placu zabaw

W piątek 3 lipca miasto Mielec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Hotel Atena po raz piąty zapraszają dzieci z rodzicami na „Ekstremalny Plac Zabaw”.
Wracają zawody, które pierwotnie miały się odbyć z okazji czerwcowego Dnia Dziecka, ale ze względu na pandemię zostały przesunięte na lipiec. Tym razem specjalny tor przeszkód powstanie na terenach zielonych za Hotelem Atena, na którym będą rywalizować najmłodsi.

Zapraszamy wszystkich od godz. 16:00. Moc wrażeń i atrakcji gwarantowane. W tym roku ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w naszym kraju odbędą się zapisy – dostępne na stronie www.studiowizualne.com. Zapisu dokonuje rodzic/opiekun prawny dziecka.

Impreza odbędzie się bez udziału publiczności. Start dzieci zaplanowano od godz. 16:00 co ok. 20 sekund, pojedynczo. Na teren zawodów będzie mógł wejść jedynie opiekun dziecka. Jednocześnie na terenie zawodów będzie mogło przebywać 150 osób.

Po dotarciu dziecka na metę odbiera ono medal i pakiet startowy. Czas przebywania na terenie zawodów rodzica/opiekuna prawnego wraz z dzieckiem/dziećmi nie może być dłuższy jak 25 minut.
Na terenie zawodów obowiązywać będzie dystans społeczny 2 m oraz obowiązek noszenia maseczek zakrywających usta i nos.
Wystartują wszystkie chętne dzieci, ale ilość medali i pakietów startowych jest ograniczona tradycyjnie do 300-400 szt.

Zapraszamy!

 

www.mielec.pl