Strona główna POWIATY mielecki Otwarty konkurs matematyczny

Otwarty konkurs matematyczny

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, średnich, osoby dorosłe, a także wszystkich pasjonatów matematyki do wzięcia udziału w wielkim wydarzeniu – Ogólnopolskim konkursie matematycznym pod tytułem „TopMaths”!

TopMaths to wspaniała zabawa matematyczna, rywalizacja z innymi oraz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z szerokiego zakresu dziedziny naukowej, którą jest matematyka.

Pytania z jakimi przyjdzie zmierzyć się uczestnikom konkursu są zgodne z najnowszą podstawą programową i zostały przygotowane przez nauczycieli matematyki.

TopMaths w szczególny sposób kierowany jest do uczniów klas 8, a także maturzystów – jego rozwiązywanie stanie się doskonałym treningiem przed czekającymi ich egzaminami (przykładowo: w konkursie dla szkół średnich między innymi znajdą się zadania nawiązujące do zakresu matury podstawowej, a także rozszerzonej).

Wzięcie udziału w konkursie jest banalnie proste wystarczy odwiedzić stronę www.labofii.net/topmaths w określonym dla swojej kategorii czasie i przystąpić do wydarzenia.

Zasady:

  1. Konkurs jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział nie jest wymagana rejestracja ani założenie konta w serwisie. Przed przystąpieniem do zabawy zachęcamy jedynie do przygotowania długopisu i kartki – ułatwi to późniejsze rozwiązywanie zadań.
  2. Konkurs zostanie zorganizowany na portalu edukacyjnym pod adresem: Labofii.net i odbędzie się z podziałem na 5 kategorii wiekowych.
  3. Do każdej ze wskazanych kategorii wiekowych zostanie przyporządkowany odrębny adres, który zostanie aktywowany w dniu rozpoczęcia konkursu.

Termin konkursu to 29 kwietnia 2021 r. w godzinach od godz.15.00 do 19.00.

 

www.mielec.pl