Strona główna POWIATY Olimpiada Innowacji Technicznych 2020

Olimpiada Innowacji Technicznych 2020

Wirus – wirusem a my i tak … robimy swoje 😉
2020 to nasz dobry rok: 4 finalistów Olimpiady Innowacji + 7 naszych w regionalnym E(x)plory … wszyscy to ELEKTRONICY!
Kamil Tworek i Norbert Żmija IV TE oraz Bartosz Brzeziński i Kacper Kępiński IIA TE zdobyli  tytuły FINALISTÓW szczebla centralnego, prestiżowej Olimpiady Innowacji Technicznych w kategorii „pomysł techniczny”. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w bieżącej edycji nie przyznawano tytułów laureatów, tak więc nasi uczniowie wywalczyli „MAXa”.
Nasi zwycięzcy Olimpiady w eliminacjach regionalnych już wcześniej zdobyli akredytację największego w Polsce konkursu naukowego E(x)plory i będą  reprezentowali naszą szkołę w Re(x)ie w Olsztynie i Podzamczu Chęcińskim (z uwagi na „wiruska”, zawody regionalne odbędą się jesienią). Dodatkowo w Olsztynie będzie rywalizował Marcin Jędryka IVA TE a w Centrum Nauki Leonardo: Piotr Moryto i Adrian Adamczak z IA TE.
Sukces w Olimpiadzie Innowacji Technicznych jest przepustką do świata kariery. Załączony do CV, dyplom potwierdzający przynależność do elitarnej grupy, jest dla przyszłego pracodawcy wystarczającą rekomendację kandydata. Obserwując losy naszych olimpijczyków mamy niezwykłą satysfakcję – pracują w najlepszych firmach, na najlepszych uczelniach, prowadzą własną działalność, studiują prestiżowe i niezwykle wymagające kierunki. Nikt z nich nie narzeka na kryzys, bezrobocie – cieszą się sukcesem zawodowym i czerpią to co najlepsze z życia. A początkiem sukcesów każdego z nich były dni nauki w TECHNIKUM w Połańcu.
www.staszowski.pl