Strona główna POWIATY Ogłoszenie ARiMR – portal IRZplus

Ogłoszenie ARiMR – portal IRZplus

Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa zachęca rolników do korzystania z portalu internetowego IRZplus.

     Uruchomiony przez ARiMR 27 sierpnia 2018 roku portal IRZplus to szereg korzyści dla rolników. To nieodpłatne narzędzie, dzięki któremu hodowcy zwierząt mogą składać zgłoszenia zwierzęce dotyczące bydła, owiec, kóz i świń za pośrednictwem sieci Internet oraz przeglądać informacje zgromadzone na podstawie tych zgłoszeń bez konieczności wychodzenia z domu.

Każdy użytkownik Portalu IRZplus ma możliwość samokontroli w zakresie kompletności własnych zgłoszeń. Może sprawdzić jakie dokumenty zostały złożone przez niego w Agencji, jakie sztuki przebywają i przebywały na jego stanie. Przeglądane dane siedzib stad, zwierząt i zdarzeń można wydrukować lub pobrać do dalszego wykorzystania.

Aplikacja jest dostępna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu pod adresem: https://irz.arimr.gov.pllink otwiera się w nowym oknie oraz po kliknięciu na link https://www.arimr.gov.pl/identyfikacja-i-rejestracja-zwierzat/obsluga-zgloszen-przez-internet-portal-irzplus.htmllink otwiera się w nowym oknie zamieszczony w witrynie Agencji w dziale Identyfikacja i Rejestracja Zwierząt, zawierający informacje praktyczne z zakresu użytkowania Portalu IRZplus wraz z częścią instruktażową w postaci krótkich filmików (także w wersjach dla osób niesłyszących), dotyczących prawidłowej obsługi poszczególnych rodzajów zgłoszeń.

Biuro ARiMR
Biuro Powiatowe w Tarnobrzegu

RL/MM
www.nowadeba.pl