Strona główna POWIATY O Stalowej Woli z Podziaranym Tatą

O Stalowej Woli z Podziaranym Tatą

Podziarany Tata – znany bloger i youtuber już w najbliższą sobotę 22 sierpnia odwiedzi Stalową Wolę. Spotkacie go od 16.00 na Stalowowolskich Błoniach, gdzie będzie prowadził pogadankę z młodzieżą o ich wizji Stalowej Woli w przyszłości i pomysłach na jej rozwój.

Podziarany Tata w życiu codziennym nazywa się Kuba Urbaniak, ma 28 lat i jest tatą dwójki dzieciaków: 5 letniej Ninki i rocznego Brunka. Jak sam mówi, ma też bardzo wyrozumiałą i kochającą żonę Pam, z którą jest już ponad 10 lat – od 2 klasy liceum.

Podziarany Tata bloguje od sierpnia 2017 roku. Jego blog szybko zyskał dużą popularność, był też nominowany do Odkrycia Roku 2018 na największym wydarzeniu dla blogerów – See Bloggers w Łodzi.

Pisze o codziennych przygodach, metodach wychowawczych, podróżach, przemyśleniach, a także gadżetach, które przydają się rodzicom. Stara się wychodzić poza schematy i łamać panujące stereotypy.

A już w najbliższą sobotę poprowadzi niecodzienne wydarzenie dla młodzieży w Stalowej Woli, podczas którego będzie chciał poznać Wasze pomysły na nasze miasto. Stalowa Wola to młode miasto dla młodych i to młodzi mają wpływ na to, jak ono będzie wyglądać za 30 lat i dalej. Przyjdźcie i wybierzmy wspólnie projekty finansowane ze środków norweskich. Razem stwórzmy przyszłość Stalowej Woli z efektem WOW!

Zdjęcie: https://www.instagram.com/podziaranytata/?hl=pl

www.stalowwola.pl