Strona główna POWIATY Nowy Kierownik Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim

Nowy Kierownik Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim

Ustępujący z funkcji kierownik Posterunku st. asp. Robert Stępień , przez wiele lat związany był z baranowską jednostką. Od września 2014 roku zajmował stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim. W chwili obecnej będzie sprawował funkcję Pomocnika Dyżurnego KMP w Tarnobrzegu.

Od poniedziałku 1 marca br. na funkcję Kierownika Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim powołany został mł. asp. Jan Piechota, dotychczasowy funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Młodszy aspirant Jan Piechota to mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego.  Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego. Funkcjonariuszem Policji jest od maja 2012 roku, to także policyjny instruktor taktyki i techniki interwencji, finalista ogólnopolskiego turnieju par patrolowych z 2013 roku. Służbę rozpoczął w Wydziale Prewencji KMP w Tarnobrzegu. W okresie od kwietnia 2014 do lutego 2020 roku funkcjonariusz Wydziału Dochodzeniowo Śledczego KMP
w Tarnobrzegu. Prywatnie mąż i pasjonat piłki nożnej.

Życzymy wytrwałości i wszelkiej pomyślności w realizacji zadań na nowo powierzonym stanowisku, kolejnych wspaniałych osiągnięć zawodowych, sukcesów, awansów, a zwłaszcza satysfakcji z efektów podjętych działań dot. zapewnienia bezpieczeństwa na rzecz mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski.

Szczególne podziękowania i gratulacje należą się również dla st.asp. Roberta Stępnia. Funkcjonariuszowi ustępującemu z funkcji dziękujemy za wieloletnią służbę, pełne zaangażowanie i poświęcenie w pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski. Jednocześnie życzymy satysfakcji oraz sukcesów na nowym stanowisku w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

 

www.baranowsandomierski.pl