Strona główna POWIATY Nowe samodzielne zaplecze sanitarno-szatniowe stadionu miejskiego w Osieku

Nowe samodzielne zaplecze sanitarno-szatniowe stadionu miejskiego w Osieku

Modernizacja obiektów sportowych stadionu miejskiego w Osieku polegać będzie na budowie nowego samodzielnego zaplecza sanitarno-szatniowego wraz z niezbędną infrastrukturą.

W budynku znajdować się będą 4 szatnie dla zawodników wraz z zapleczem sanitarnym, toalety ogólnodostępne, pomieszczenie dla trenera, sędziów, sala szkoleniowa /odpraw, pomieszczenie delegata oraz pomieszczenia techniczne. Na zewnątrz przewidziano również stojak na 4 rowery.

Celem przedsięwzięcia jest poprawa bezpieczeństwa osób ćwiczących, obserwujących zawody oraz zapewnienie stanu technicznego użytkowania na poziomie wymaganych standardów i spełniających wymagania dla tego typu obiektów i dyscyplin sportowych.

Miejski Klub Sportowy „Piast” Osiek, działa od 1985 roku i systematycznie, nieprzerwanie zajmuje się popularyzowaniem piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży a także dla dorosłych mieszkańców w mieście i gminie Osiek. Od kilkunastu lat klub realizuje zadania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu we współpracy z Gminą Osiek.