Strona główna POWIATY Nowa lokalizacja Rozwadowskiego Targu Staroci

Nowa lokalizacja Rozwadowskiego Targu Staroci

Wkrótce trzecia niedziela miesiąca, a to oznacza, że zbliża się kolejny Rozwadowski Targ Staroci. Pamiętajcie jednak, że od 16 maja do odwołania ulubione wydarzenie okolicznych miłośników antyków i cennych staroci zmienia swoją lokalizację. W tym miesiącu miejscem Targu będzie parking przy ulicy Grunwaldzkiej, za kościołem pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Stalowej Woli – Rozwadowie. O kolejnej lokalizacji poinformujemy w następnych komunikatach. 

Zachęcamy, by na Targ wybrać się komunikacją miejską lub skorzystać z bogatej oferty rowerów miejskich. Jeśli jednak zdecydujecie się przyjechać swoim środkiem transportu, to zalecamy, by postawić samochód na parkingu przy Zespole Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego lub na miejscach postojowych przy Rynku RozwadowskimSzczegółowa mapa obszaru Rozwadowskiego Targu Staroci i parkingów dostępna jest poniżej. 

Cykliczny Targ Staroci przypomina kupiecką historię najstarszej dzielnicy naszego miasta. W każdą trzecią niedzielę miesiąca, w godzinach od 8:00 do 14:00 w Rozwadowie spotykają się pasjonaci i kolekcjonerzy, którzy cenią przedmioty z duszą i lubią dotknąć historii materialnej czy sztuki użytkowej. Na Rozwadowskim Targu Staroci zawsze można upolować meble oraz dzieła sztuki, jakich próżno szukać w sklepach. 

Przypominamy, że aby wystawić swoje przedmioty na sprzedaż należy skontaktować się z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu (15) 847 93 16 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl. Regulamin dostępny jest TUTAJ. Sprzedający zwolnieni są z opłat targowych, a wstęp na targ jest bezpłatny. 

Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli już dziś zaprasza zarówno kupujących jak i sprzedających do aktywnego uczestnictwa w comiesięcznych wydarzeniach. 

 

www.stalowawola.pl