Strona główna POWIATY Nabór wolontariuszy na WOŚP

Nabór wolontariuszy na WOŚP

Sandomierskie Centrum Kultury po raz kolejny włącza się w realizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 28. Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 r., a jego celem będzie pozyskanie środków „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem 28. Finału WOŚP w Sandomierzu, wystarczy zgłosić się do Sztabu Sandomierskiego Centrum Kultury (Rynek 25/26, poniedziałek-piątek godz. 8.00-16.00).
Zainteresowanych prosimy o odbiór i wypełnienie ankiety wolontariusza oraz dostarczenie zdjęcia legitymacyjnego.
Zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800×800 pikseli! Przygotowując zdjęcie wzoruj się na zdjęciu legitymacyjnym.
Osoba zgłaszająca się do sztabu jako wolontariusz zobowiązana jest podać następujące informacje: swoje dane osobowe, numer PESEL, adres e-mail poprzez który można się
z nią kontaktować, a także złożyć pisemną zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach wewnętrznych-statystycznych (w przypadku osób niepełnoletnich Oświadczenie Wolontariusza musi podpisać także opiekun prawny).
Prosimy zapoznać się z regulaminem Wolontariusza!
Zgłoszenia przyjmujemy do 29 listopada 2019 r.
Liczba wolontariuszy jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
SZTAB WOŚP
Sandomierskie Centrum Kultury
Rynek 25/26 w Sandomierzu
tel. 15 832 29 64

e-mail: biuro@esceka.pl

Załączniki do pobrania na stronie internetowej www.sandomierz.pl

www.sandomierz.pl