Strona główna POWIATY Na tropie zasobów i produktów miasta – ankiety

Na tropie zasobów i produktów miasta – ankiety

Co wyróżnia nasze miasto, co jest jego atutem, czym możemy się pochwalić? Z czego znana jest Stalowa Wola, z czego jesteśmy dumni, co posiadamy, a co mogłoby w przyszłości przynieść korzyści finansowe i społeczne dla miasta oraz jego mieszkańców lub stać się wizytówką miasta? Podzielcie się swoją opinią wypełniając ankietę, dzięki której zidentyfikujemy nasze zasoby i produkty. Badanie będzie prowadzone w dniach od 17 do 24 kwietnia 2020 roku.

KAŻDY POMYSŁ SIĘ LICZY! Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wskazywania produktów i zasobów miasta, które uznacie za ISTOTNE, a których zabrakło na przykładowej liście.

-Tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy pozyskać duże wsparcie dla Stalowej Woli. Już teraz dziękuję za aktywne włączenie się w proces tworzenia nowej ścieżki rozwoju miasta. Razem zmieniajmy Stalową Wolę – mówi Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

Ankietę znajdziecie klikając na poniższy baner lub pod linkiem: https://forms.gle/BTqm7zpEgeXhY5Ly8

Niezwykle istotną grupą, która ma wpływ na to jak wyglądać będzie Stalowa Wola w przyszłości są młodzi mieszkańcy naszego miasta. – Chciałbym zaprosić Was do współpracy przy tworzeniu planów rozwojowych naszej „Małej Ojczyzny” – Stalowej Woli, abyśmy wspólnie zmieniali nasze miasto na lepsze – zwraca się do młodzieży Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

Obecnie, jesteśmy na etapie poszukiwania najbardziej ISTOTNYCH zasobów i produktów „przyszłości” dla Stalowej Woli, czyli tego, co w naszym mieście jest wyjątkowe, najpiękniejsze i najważniejsze, z czego możemy być dumni, co nas wyróżnia na tle innych miast oraz może się przyczynić do rozwoju społecznego, gospodarczego i kulturalnego lub promocji Stalowej Woli.

W tym celu prosimy młodzież o wskazanie krótkich odpowiedzi na pytania, ujęte poniższym kwestionariuszu, które pomogą nam dowiedzieć się, jakie spostrzeżenia, opinie ma w tej kwestii Młode Pokolenie.

– Ze swojej strony zapewniam, że pozyskane od Was informacje potraktujemy z należytą powagą i najlepsze, w miarę możliwości, uwzględnimy przy tworzeniu nowej ścieżki rozwoju dla Stalowej Woli – mówi prezydent miasta.

Ankietę znajdziecie klikając na poniższy baner lub pod linkiem: https://forms.gle/815wJRmBDBG236Xv9

Badanie jest elementem realizowanego przez miasto projektu pt.: „MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA – Program Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli”, w ramach programu „Rozwój lokalny”, dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014 – 2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021, którego głównym celem jest wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej poprzez podniesienie jakości środowiska naturalnego, dostępności oraz standardu życia mieszkańców. Stalowa Wola znalazła się w gronie 54 miast, z których każde walczy o pozyskanie 40 mln zł na działania rozwojowe. Jedynie 15 będzie mogło uzyskać dofinansowanie. Musimy wykorzystać tą szansę i przygotować najlepszy program rozwoju dla naszego miasta.

www.stalowawola.pl