Strona główna POWIATY Muzealny Klub Szachowy w Muzeum Okręgowym w Sandomierzu

Muzealny Klub Szachowy w Muzeum Okręgowym w Sandomierzu

Muzealny Klub Szachowy rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2020 roku. Zajęcia prowadzone są przez Marka Regę – instruktora szachowego uhonorowanego odznaką Polskiego Związku Szachowego za osiągnięcia w propagowaniu sportu szachowego wśród dzieci i młodzieży.

W ramach Muzealnego Klubu Szachowego zostały utworzone dwie grupy – grupa początkujących graczy, rozpoczynających swoją przygodę z królewską grą oraz grupa aktywnych graczy, którą tworzą uczestnicy znający zasady gry i chcący szlifować swoje umiejętności.

Ze względu na ograniczenia związane z bezpieczeństwem zajęcia Muzealnego Klubu Szachowego od grudnia 2020 r. zostały przeniesione do sieci. Video spotkania odbywają się w każdy czwartek na platformie ZOOM:

15.00 – grupa początkujących graczy

16.00 – grupa aktywnych graczy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Udział w zajęciach online jest bezpłatny.

Kontakt:

Dział Edukacyjno-Promocyjny

Muzeum Okręgowego w Sandomierzu

Tel. kom. 698 639 312

e-mail: edukacja@zamek-sandomierz.pl

Do zobaczenia!

 

 

www.sandomierz.pl