Strona główna POWIATY Minister Sportu z wizytą w Pysznicy

Minister Sportu z wizytą w Pysznicy

Podczas wczorajszej wizyty w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli, Minister Sportu Danuta Dmowska – Andrzejuk, przekazała symboliczne czeki beneficjentom rządowego programu „KLUB” – edycja 2020.

Miło nam poinformować, że 10 000 zł trafiło do GZS San Kłyżów, który znalazł się wśród 558 małych i średnich klubów sportowych objętych wsparciem.

Minister Sportu odwiedziła również naszą gminę, by zobaczyć przebudowane boiska sportowe przy PSP w Pysznicy. Dofinansowanie na modernizację szkolnej infrastruktury sportowej pochodzi z programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej” ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach programu w 2020 roku zostanie jeszcze przebudowana i wyremontowana sala gimnastyczna wraz z zapleczem w PSP w Jastkowicach.

Serdecznie dziękujemy Minister Sportu Danucie Dmowskiej – Andrzejuk za wizytę i wspieranie działalności klubów sportowych, a Posłowi na Sejm RP Rafałowi Weberowi za pomoc w pozyskaniu środków na rozwój gminnej infrastruktury sportowej.

www.pysznica.pl