Strona główna POWIATY Medale dla sandomierskich karateków

Medale dla sandomierskich karateków

W sobotę, 15 lutego br., w Wojniczu odbył się Międzynarodowy Turniej Karate o ,,Memoriał Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej”.

W turnieju startowało ponad 270 zawodników z 34 klubów z Polski, Austrii i Chorwacji. Klub reprezentowali: Zofia Mączyńska, Ewa Skubida, Natalia Ciupak, Oliwia Kosowicz, Julia Sabat, Natalia Wielgus, Julia Barłożek, Aleksandra Skubida, Wiktoria Krakowiak, Dawid Krasowski, Piotr Chrząstowski, Olaf Michalski, Wiktor Koryciński, Filip Gajda, Bartosz Wiśniewski, Jan Skobel i Jakub Ciupak. Nasi Zawodnicy odpowiednio do swojej kategorii wiekowej i wagowej, wywalczyli miejsca na podium:

I Miejsce – Natalia Ciupak
I Miejsce – Aleksandra Skubida
I Miejsce – Filip Gajda
I Miejsce – Dawid Krasowski
II Miejsce – Wiktoria Krakowiak
II Miejsce – Jan Skobel
III Miejsce – Zofia Mączyńska
III Miejsce – Oliwia Kosowicz
III Miejsce – Ewa Skubida
III Miejsce – Julia Sabat
III Miejsce – Jakub Ciupak

W klasyfikacji drużynowej sandomierscy karatecy uplasowali się na II pozycji. Jak nam powiedział shihan Andrzej Orłowski był to pierwszy nasz start w 2020 roku i jakże udany. Wyniki naszych zawodników potwierdziły ciężką i dobrą pracę naszych instruktorów, jak również naszych zawodników, którzy trenują cztery razy w tygodniu co jak widać przynosi efekty. Kolejnym startem naszych zawodników będzie organizowany 14 marca Turniej Karate Sendomiria Cup w Sandomierzu.

www.sandomierz.pl