Strona główna POWIATY mielecki Mamy nagrodę za media społecznościowe!

Mamy nagrodę za media społecznościowe!

Kapituła „Podkarpackiej Nagrody  Samorządowej” doceniła działalność Powiatu Mieleckiego w mediach społecznościowych.
Mieleckie starostwo otrzymało wyróżnienie w kategorii „Wizerunek JST w mediach społecznościowych”, do której nominowane były samorządy szczebla gminnego, miejskiego i powiatowego z całego Podkarpacia.
Tradycyjnie, oprócz najlepszych profili w mediach społecznościowych i wyróżniających się stron WWW, wskazano także najlepszych wójtów, burmistrzów i starostów. Tym razem zostali nimi: Wójt Gminy Zaleszany Paweł Gardy, Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz Ernest Nowak oraz Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski.
Podkarpacka Nagroda Samorządowa to konkurs z 20-letnią tradycją. Jego głównym celem jest prezentowanie i dokumentowanie osiągnięć lokalnych małych ojczyzn. Wydarzenie organizuje corocznie Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych wraz z Centrum Promocji Biznesu.

Tegoroczna edycja konkursu powinna się odbyć w ubiegłym roku, ale z oczywistych powodów związanych z pandemią, organizatorzy przełożyli ją na rok bieżący. Podczas symbolicznej gali nagrody odebrali tylko trzej główni zwycięzcy. Laury przekazali na ich ręce: wojewoda Ewa Leniart, marszałek Władysław Ortyl będący zarazem przewodniczącym konkursowej kapituły, a także reprezentujący Podkarpackie Centrum Biznesu Paweł Zając.

www.powiat-mielecki.pl