Strona główna POWIATY Kolęda łączy ludzi

Kolęda łączy ludzi

W dniach 9-10 stycznia 2020r. w naszych placówkach przedszkolnych odbyło się uroczyste kolędowanie – odwiedzili nas uczestnicy i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu wraz z kolędą.
Poprzez śpiew pastorałek seniorzy przedłużyli nam radosną atmosferę świąt… W tym szczególnym wydarzeniu brały udział dzieci oraz pracownicy z Przedszkola Publicznego w Połańcu oraz Filia nr 1.
Nasi goście przygotowali program słowno-muzyczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia podczas, którego zaprezentowali bardzo bogaty repertuar najpiękniejszych polskich kolęd. Po sali roznosił się śpiew oraz  muzyka z akordeonu, tamburyna, bębenka, organek czy bondżoli. W miłej atmosferze, pełnej ciepła i radości wspólnie z Naszymi gośćmi śpiewaliśmy kolędy i składaliśmy sobie życzenia noworoczne. Wyrazy wdzięczności wyraziła Pani Dyrektor A. Kaniszewska i Wicedyrektor B. Mika a dzieci obdarowały solistów upominkami. Nie zabrakło wzruszeń i braw…
Bardzo dziękujemy naszym gościom za miłą zabawę i wspaniałą atmosferę. Ta wizyta była niezwykłym przeżyciem, każdy uśmiech, każdy gest zarówno aktorów jak i widzów przybliżał do Betlejem. Mamy nadzieję, ze wspólne kolędowanie podopiecznych ŚDS z dziećmi stanie się już tradycją.
B. Mika
www.portal.polaniec.eu