Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg Już od 20 czerwca polecimy bezpośrednio z Rzeszowa do Gdańska!

Już od 20 czerwca polecimy bezpośrednio z Rzeszowa do Gdańska!

Ruszają bezpośrednie połączenia między stolicą Podkarpacia a Gdańskiem. Połączenie realizowane będzie raz w tygodniu, w każdą sobotę. Z Rzeszowa Samolot wystartuje o godzinie 15:40 aby wylądować w Gdańsku o 17:05.  Wylot z Gdańska zaplanowano na 13:20 a lądowanie w Rzeszowie o  14:40. Bilety w promocyjnych cenach można kupić na stronach  www.lot.com

,,Jestem zadowolony, że uda nam się jeszcze przed tegorocznymi wakacjami uruchomić połączenie z Gdańskiem –powiedział Adam Hamryszcak – prezes zarządu Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”. Ten rok będzie szczególny dla turystyki krajowej. Jestem przekonany, że niespełna półtora godzinny lot z Rzeszowa do centrum Trójmiasta wydatnie przyczyni się do wymiany turystów między tymi atrakcyjnymi regionami.- dodaje A.Hamryszczak. 

„Tego lata turystyka będzie się zapewne opierać głównie na podróżach po Polsce. Rzeszów to może być jeden z ciekawszych tegorocznych, letnich kierunków. Dlatego z przyjemnością i nadzieją przyjmujemy uruchomienie lotów na trasie z Gdańska do Rzeszowa. Zachęcamy podróżnych do latania na wakacje w Bieszczady, a mieszkańców Podkarpacia zapraszamy do przyjazdu nad piękne polskie morze – powiedział Tomasz Kloskowski prezes Portu  Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

W ostatnim komunikacie PLL LOT  wydłużył obowiązywanie obecnej siatki połączeń do 30 czerwca. Dostępne są rejsy krajowe realizowane z Warszawy do Rzeszowa (12 rejsów tygodniowo), oraz Krakowa, Poznania, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry. Rejs na trasie Kraków-Gdańsk oraz dwóch nowych trasach Kraków-Olsztyn-Mazuryoraz Rzeszów-Gdańsk. Wszystkie połączenia realizowane są w oparciu o procedurę  #BezpiecznyLOT.

Połączenia międzynarodowe realizowane przez narodowego przewoźnika zostały odwołane do 30 czerwca.

 

www.tarnobrzeg.pl