Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg Hojni dla Niepokonanych!

Hojni dla Niepokonanych!

Wyjątkowo, magicznie, pięknie. Nie milkną głosy zachwytu nad widowiskiem „Niepokonani. Maja i Eryk”. Charytatywne przedsięwzięcie na dwa miasta – widowiska zaprezentowano przed publicznością tarnobrzeską i sandomierską, 27 i 28 grudnia – zorganizowano, by finansowo wesprzeć leczenie dwójki młodych tarnobrzeżan. Dwuipółletnia Maja zmaga się z białaczką limfoblastyczną. Szesnastoletni Eryk cierpi na nowotwór kości.  Wobec historii toczących walkę z tak nierównym przeciwnikiem dzieciaków nie sposób było pozostać obojętnym. Na zaproszenie organizatorów przedsięwzięcia odpowiedziała Diana Ciecierska, muzykujący uczniowie Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika i I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego imienia Hetmana Jana Tarnowskiego, tancerze ze Studia Tańca i Ruchu Fram, Formacji Tanecznej Paradox, grupy Breakdance Tarnobrzeg i stowarzyszenia Czwórka na Szóstkę. Prezydent miasta Dariusz Bożek z sukcesami prowadził licytację, wspierany przez znanego stylistę i choreografa Jarosław Szado. Nie zawiodła też publiczność. Całkowity dochód z widowiska, a zebrano dokładnie  przekazano rodzicom małych wojowników – Mai i Eryka.

Wielkie brawa dla organizatorów  i artystów za podjęty trud! Ukłony dla mieszkańców Tarnobrzega i Sandomierza za okazane serce!

Zdjęcia:  KZB Foto Krzysztof Zbroszczyk

Do pełnej fotorelacji odsyłamy na FB autora zdjęć:

https://www.facebook.com/KZB.Foto.K.Zbroszczyk?__tn__=%2CdlC-R-R&eid=ARCcY004kShyVRn-QcUUPQwvNG-gRAe1aOpMteukzGzhu1G54JpzYFF_n1qOAvxnP5wVDJPWdPvg5pql&hc_ref=ARQQ5m7nhIdOjg5BiyFciXcudqWRtbdpvpWeW1jmrbfzl3oxuF8ZWz0J1-VkngJHgfE

www.tarnobrzeg.pl