Strona główna POWIATY Grzegorz Kupczyk Turbo Akustycznie

Grzegorz Kupczyk Turbo Akustycznie

W miniony piątek 20 grudnia br. w Lapidarium pod Ratuszem, gościliśmy wieloletniego wokalistę zespołu TURBO Grzegorza Kupczyka, w wyjątkowym akustycznym projekcie Grzegorz Kupczyk TURBO AKUSTYCZNIE.

  Miłośnicy zespołu TURBO mieli okazję spotkania ze swoim idolem Grzegorzem Kupczykiem, który w towarzystwie muzyków Janusza Musielaka i Wojciecha Kubiaka, zaproponował przybyłym kameralną odsłonę ponadczasowych przebojów. Muzycy zaserwowali słuchaczom recital na gitary akustyczne, harmonijkę ustną i wokal.

Zgromadzona w Lapidarium pod Ratuszem publiczność miała okazję nie tylko wysłuchania, ale również wspólnego wykonania z wokalistą takich przebojów jak „Cały czas uczą nas”, „Smak ciszy”, „Dorosłe dzieci”, „Jaki był ten dzień” czy „Aksamitny sen”.

Swobodna atmosfera, kameralność miejsca oraz wyjątkowy klimat niezapomnianych przebojów, wprawił zgromadzonych słuchaczy w doskonały, pozytywny nastrój.

  Grzegorz Kupczyk po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najlepszym rockowych głosów w Polsce. Owacje na stojąco i długo niemilknące brawa na zakończenie koncertu, były tego niezbitym dowodem. Fani muzyków żywiołowo domagali się bisu, którego oczywiście nie mogło zabraknąć. Po zakończeniu koncertu, zainteresowani mogli nabyć płyty, zdobyć autografy oraz wykonać pamiątkowe zdjęcie, co też chętnie czynili.

Dziękujemy Państwu za liczną obecność, gospodarzom Lapidarium pod Ratuszem za współpracę, a już dzisiaj zapraszamy na wspólne Powitanie Nowego Roku, a także na kolejne wydarzenia zorganizowane przez Sandomierskie Centrum Kultury w 2020 r. Szczegóły znajdą Państwo na plakatach, oficjalnej stronie SCK: www.esceka.pl oraz na fb: https://www.facebook.com/sandomierskiecentrumkultury/?epa=SEARCH_BOX.

www.sandomierz.pl