Strona główna POWIATY Grand Prix Młodzików w badmintonie

Grand Prix Młodzików w badmintonie

W miejscowości Białka Tatrzańska w województwie małopolskim rozegrany został kolejny w tym roku turniej badmintona Grand Prix Młodzików. Na starcie stanęli wszyscy aktualnie najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całej Polski w tej kategorii wiekowej. W tym doborowym gronie znalazł się również przedstawiciel sekcji badmintona Stali Nowa Dęba utalentowany zawodnik młodego pokolenia Krystian Wąsik. Krystian w tym turnieju spisał się znakomicie. W grze pojedynczej chłopców Krystian po bardzo dobrej grze wywalczył piąte miejsce.

   Jeszcze lepiej poszło Krystianowi w grze podwójnej chłopców, gdzie wspólnie z Bartoszem Kuflem (UKS Orbitek Straszęcin) po rewelacyjnej grze wywalczyli doskonałe drugie miejsce, pokonując w półfinale turniejową dwójkę. W chwili obecnej debel: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin) zaliczany jest do ścisłej krajowej czołówki w kategorii młodzików.
   Warto nadmienić, że Krystian dopiero pierwszy sezon występuje w tej kategorii wiekowej, a rozwój jego talentu z każdym sezonem nabiera rumieńców.
Gratulujemy.
www.nowadeba.pl