Strona główna POWIATY Miasto Tarnobrzeg Głosujmy na Muzeum Siarkowe

Głosujmy na Muzeum Siarkowe

Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego walczy o miejsce wśród 100 najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce! Turystyczną TOP listę tworzy Program 1 Polskiego Radia. Głosujmy!

Radiowa Jedynka wraz ze swymi słuchaczami tworzy wyjątkową listę najciekawszych, najbardziej atrakcyjnych turystycznych miejsc w naszym kraju. Historycznych, przyrodniczych i miejsc przyjaznych rodzinie. Wśród nadesłanych do rozgłośni i wyróżnionych przez organizatora plebiscytu zgłoszeń znalazło się tarnobrzeskie Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego. Muzeum Siarkowe walczy o miejsce na Turystycznej Liście przebojów PL w kategorii „natura”. Teraz wszystko w rękach internautów. Ilość oddanych przez internautów głosów na wyróżnione przez jury zgłoszenie będzie decydowała o pozycji na Turystycznej Liście Przebojów. Zawalczmy o miejsce na podium!  Głosowanie trwa do 31 stycznia.

Miejscem przeprowadzania plebiscytu jest strona internetowa (www.tlp.polskieradio.pl).  Informacje dotyczące plebiscytu, m.in. prezentacja wyróżnionych zgłoszeń oraz najnowsze notowania,  podawane są na antenie Programu 1 Polskiego Radia w audycji „Cztery Pory Roku”. Pierwsze notowanie już 10 stycznia.

Aby zagłosować na wybraną turystyczną atrakcję wystarczy jedno kliknięcie. Swój głos można oczywiście uzasadnić, co przez organizatorów premiowane jest możliwością uzyskania nagrody. Wybierane będą najbardziej kreatywne uzasadnienia.

www.tarnobrzeg.pl