Strona główna POWIATY Finał Wojewódzki Licealiady Drużynowych Mistrzostw Szkół Średnich w kategorii dziewcząt i chłopców...

Finał Wojewódzki Licealiady Drużynowych Mistrzostw Szkół Średnich w kategorii dziewcząt i chłopców w badmintonie

W miejscowości Zarzecze k/ Jarosławia na Podkarpaciu rozegrany został Finał Wojewódzki Licealiady Drużynowych Mistrzostw Szkół Średnich w kategorii dziewcząt i chłopców w badmintonie na rok 2019.
Tradycyjnie już znakomicie w tych mistrzostwach spisały się drużyny dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie. Drużyna dziewcząt grająca w składzie: Beata Mycek, Natalia Róg i Zofia Tomczyk po bardzo dobrej grze wywalczyła pierwsze miejsce, zdobywając złoty medal, okazały puchar i tytuł Drużynowych Mistrzyń Szkół Średnich na 2019 rok.
Drużyna chłopców grająca w składzie; Rafał Lejko, Patryk Róg i Daniel Kopeć spisała się dobrze bo wywalczyła trzecie miejsce i brązowy medal. Warto z wielką satysfakcją nadmienić, że uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie, na co dzień badmintoniści sekcji badmintona MKS Stal Nowa Dęba nie schodzą z podium dla zwycięzców w tych zawodach od początku ich trwania, czyli od prawie 20 lat, co jest nie lada wyczynem.

MKS STAL
RL/MS
www.nowadeba.pl