Strona główna POWIATY Festyn wędkarski z okazji „Dnia Dziecka” zorganizowany przez zarząd Koła nr 1...

Festyn wędkarski z okazji „Dnia Dziecka” zorganizowany przez zarząd Koła nr 1 w Sandomierzu

W dniu 12.06.2021 r. roku Zarząd Koła PZW nr 1 w Sandomierzu wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizował festyn wędkarski z okazji „Dnia Dziecka”. O godz. 14.00 na Bulwarze im. Piłsudskiego młodych uczestników wraz z opiekunami powitali członkowie Zarządu Koła nr 1 w Sandomierzu. Licznie przybyła młodzież, dzieci oraz rodzice podzieleni zostały na grupy; na tych co chcieli wziąć udział w zawodach wędkarskich oraz tych co brali udział w konkursach wędkarskich, oraz grach i zabawach, ponieważ nie wszystkie dzieci przyszły ze sprzętem wędkarskim, a niektóre były zbyt małe, aby móc łowić „rybki”.

Dzieciaki walczyły dzielnie o każdą „rybkę”, a uśmiech i zadowolenie towarzyszyło wszystkim do końca łowienia. Najlepsi wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy festynu otrzymali upominki, pamiątki i napoje oraz słodycze.

Na zakończenie festynu wszyscy uczestnicy zajadali się pyszną kiełbaską z „grilla”. Przy pięknej pogodzie festyn zakończył rejs statkiem po rzece Wiśle.


Materiał ukazał się w ramach działań wzmacniających potencjał NGO w środowisku objętym projektem.  Projekt ROZWIŃ SKRZYDŁA Z NGO jest realizowany przez Stowarzyszenie ESTEKA i został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030
Strona internetowa projektu: www.rozwinskrzydla.eu