Strona główna POWIATY mielecki Dziś święto Pracowników Służby Zdrowia

Dziś święto Pracowników Służby Zdrowia

W imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego pragniemy przekazać wszystkim Pracownikom Służby Zdrowia serdeczne podziękowania oraz najlepsze życzenia.

Praca, jaką każdego dnia wykonują Pracownicy Służby Zdrowia, zawsze zasługuje na uznanie. W tym szczególnym czasie walki z koronawirusem pragniemy wyrazić jednak szczególną wdzięczność za poświęcenie, z jakim realizujecie Państwo swoje zawodowe obowiązki.

Dziękujemy za to, że każdego dnia jesteście blisko osób potrzebujących Waszej fachowej pomocy; a swoją misję niesienia ratunku drugiemu człowiekowi wypełniacie odpowiedzialnie i empatycznie. Dziękujemy za Waszą – realnie ratującą ludzkie życia – cenną wiedzę i doświadczenie oraz za to, że tak doskonale potraficie wykorzystywać je w codziennej pracy, nawet w tak niecodziennych, kryzysowych warunkach. Dziękujemy wreszcie za to, że jesteście – bo dziś jesteście naszymi BOHATERAMI.

Wam i Waszym rodzinom w tym szczególnym czasie życzymy tego, co najważniejsze: zdrowia i wytrwałości. Wierzymy, że Wasza praca zawsze będzie spotykać się ze społecznym szacunkiem, a dla Was samych będzie nieustannym źródłem satysfakcji.

ms

www.powiat-mielecki.pl